Selülitsiz Bir Hayat

17.10.2012
46
Selülitsiz Bir Hayat

Bahar geldi, yaza ne kaldı. Siz hala selülitlerinizle mi dolaşıyorsunuz? LPG ile baharı selülitsiz karşılayın, yazlık bikininizi hazırlayın. Selülitsiz bir hayata hazır mısınız?

——–

Yavaş yavaş kendini göstermeye başlayan yaz güneşi, taze bahar aylarında içimizde oluşan heyecan, yazlık hafif kıyafetlere duyulan özlem ve varlığını hissettiren selülitler her sene bu mevsimde aklımıza takılır. Oysa selülitsiz bir hayat mümkün.

LPG ile güzelleşin

Kışın ağırlığı ve çoraplar altındaki bacaklar, yaza hazırlanmaya başlarken canımızı sıkar. İşte tam da bu sırada LPG imdadımıza yetişir. Ciltteki selülit derecesine ve cilt yapısına göre uygulanan LPG; tamamen doğal bir incelme ve bakım yöntemidir. Selülit giderme ve yağ yakmasının yanı sıra, sıkı ve pürüzsüz bir doku yaratırken, etkisini kaybetmemesi ile de en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Genellikle 8 seanslık bir kürde istenilen sonucu karşılayan LPG cihazları, farklı cilt ve vücut bakım alternatifleri ile de, vazgeçilmez bir bakım kürü halini almıştır.

Kişiye özel çorap

Uygulama uzman kişiler tarafından uygulanan seanslar, haftada 3 gün, 35′ er dakikalık periyotlarla yapılır. Kişiye özel çorabın giyilmesi ile başlıkların kolayca doku üzerinde hareket etmesi sayesinde parçalanan yağlar, lenf direnaj ile vücuttan kolayca atılır. Dolaşım bozukluluğu için de, en etkili ve doğal yöntem olan LPG, sağlıklı ve kaliteli yaşam anahtarı olarak dünyada kullanılmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.