Hile Yap, Defonu Gizle

Hile Yap, Defonu Gizle

Bazı küçük hileler, defoları gizlemeye yardımcı olabilir. Dünyanın en güzel, en alımlı kadınına da sorsanız memnun olmadığı, beğenmediği bir tarafı mutlaka vardır.

Sibel Türk

Hile ile defoları gizlemek için işte bir kaç ipuçu…

Ya kalçaları gereğinden büyük ya da küçüktür, ya bacak boyu uzun ya da kısadır, ya göğüsleri olması gereken büyüklükte değildir… Bu listeyi uzatmak mümkün… Ancak unutmamak gerekir ki birkaç basit giyim hilesi ile bu defoları gizlemek mümkün.

Kalçaları küçültmek için:

Eğer kalçalarınızın büyüklüğünden şikayetçiyseniz öncelikle toparlayıcı çoraplardan ve korselerden destek alın. Sonrasında eğer iki parçalı giysi seçiyorsanız alt parçayı koyu, üst parçayı göz alıcı parlak bir renkten seçin. Üst giysi parçanızın boyunu tam kalça hizasında seçin. Kalçanızı kapatmak için seçeceğiniz kalça altında biten bir boy onu olduğundan da büyük gösterecektir.

Kalçaları büyütmek için:

Oğlan çocuğu gibi dar kalçalarınızın olduğundan şikayetçiyseniz dolgulu kilotlar tam size göre. Piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz bu kalça destekli çamaşırlar, kalçanızı hem olduğundan dolgun hem de olduğundan kalkık gösterecektir. Bir sonraki adımda da açık ve parlak renkleri alt bedeninizde kullanarak, ve kalçayı saran parçalar tercih ederek bu etkiyi arttırabilirsiniz.

Göğüsleri büyütmek için:

Öncelikle sütyen seçiminiz çok önemli… İçi dolgulu olmayan sütyenlerden uzak durun. Silikon dolgulu olanlar tam size göre… Elbise ve bluz seçerken robalı olanlardan kaçının… V yaka, üzerinize oturan modeller göğüslerinizi daha iri gösterecektir. Üst giyiminizde dikine çizgiler de size göre değil. Giysinin göğüs kısmına gelen yerlerde iri puanlı, ya da iri desenli giysiler göğüslerinizi iri gösterir bunu da aklınızdan çıkartmayın.

Bacak boyunu uzatmak için:

İlk olarak düşük belli giysileri listenizden silin. Yüksek bel, bele oturan modeller arasından seçim yapın. Topuklu ayakkabılar kullanın. Mümkün olduğunca babetlerden kaçının. Kareli ya da enine çizgili pantolonları unutun. Yüksel belli, hafif boyuna çizgili bir pantolonu platform topuk bir ayakkabıyla giyip kendinize aynada bir bakın, bacak boyunuzun uzunluğu sizi bile kandıracaktır…

Beden boyunu uzatmak için:

Düşük belli etek ve pantolonları tercih edin. Üst giysi parçalarınızı çok kısa modellerden seçmeyin. Çok iri desenli, puanlı üstlerden kaçının… Bele hafifçe oturan ve kalçanın altında biten giysiler üst bedeninizi uzun gösterecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.