İş İçin Başarı Takıları

İş İçin Başarı Takıları

İş dünyasında takı tasarımı ve doğal taş ikilisinden destek almak önemlidir. Doğal taşların insan fiziksel-ruhsal sağlığı üzerinde büyük etkileri var.

Yeşim Arslanbek
Takı Tasarımcı

İşteki başarı çoğu kişi için önemlidir. Bunu takı dünyasından destek alarak desteklemek ister misiniz?

Unutkan ve Zor Karar Verenler için Hematit Taşı

Hafızayı güçlendirme özelliği ile bilinen Hematit taşı unutkan kişiler için büyük bir önem taşıyor. Pozitif enerji ve zihinsel canlılık veren Hematit, düşünceleri berraklaştırıyor ve karar vermekte zorlananlara yardım ediyor. Hematit taşı ile hem unutkanlık azalıyor hem de seçim yaparken sürekli bir kararsızlık yaşanmıyor. Önemli toplantılar, kritik kararlar ve zor dönemeçlerde şans vermesi için kullanılan Turkuaz taşı, eski çağlardan bu yana nazar için de koruma kalkanı görevinde.

Oniks Taşı ile Kutuplaşmaları Dengeleyerek İlişkileri Kuvvetlendirin

Konsantrasyon problemi yaşayanlara kontrol ve denge sağlayıcı özelliği ile bilinen Oniks taşı aynı zamanda farklı cinsiyet kutuplaşmalarını da dengeleyip ilişkileri kuvvetlendiriyor. Böylelikle ofis ortamında bulunan gergin hava kaybolup yerini verimli çalışmaya bırakıyor. Dünyevi başarının simgesi olarak da bilinen Akik, tükenmiş olan cesareti canlandırıp iyimserlik veriyor.

Mavi Akik Taşı ile Topluluk Önündeki Konuşmalar Artık Daha Rahat…

Mavi Akik, ofis ortamında çalışana serinkanlılık verip özgüven aşılayarak zor anların daha kolay atlatılmasına, konuşma sırasında kelimelerin daha kolay ve net bulunmasına yarar sağlıyor.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.