Türkler Ayakta Uyutuluyor!

Türkler Ayakta Uyutuluyor!

OMNİ, Başkanı, Dr.Bülent URAN, Dr.Bülent URAN, hipnoz, Televizyon,yazılı medya insanları hipnoz ediyor, Türk insanı kolay hipnoz oluyorİnsanların hipnoz dendiği zaman irkilir ve beyinlerini kontrol altına alan bir sihir zannederler. Oysa ki Türk insanı kolay hipnoz olduğu için kolayca ayakta uyutuluyor.

Dr.Bülent URAN

OMNİ Başkanı

Hipnoz insan bilincini kontrol altına almaktır. Bilinçaltı dediğimiz programlanabilir kısmına istediklerimizi yaptırabilmektir. Ama bir gerçek vardır. Aslında hiç kimsenin zihni kolay kolay kontrol edilemez. Peki neden bu kadar kolay kontrol edilir? Çünkü hipnoza karşı olan hipnozumuz dolayısıyla. Doğduğumuz andan itibaren anne babanın kontrolü altında büyürüz. Bilinçaltı öğrenen bir aygıttır. Hayatta kalmak için öğrendiklerini güçlü bir şekilde uygulama gücüne sahiptir. Bizim gibi geri kalmış toplumlarda otoriteye itaat hayati önem taşır. Bebek doğduğu andan itibaren başının belaya girmemesi için itaat etmesi gerektiğini öğrenir. Hayatta kaldıkça da daha çok itaat etmeye başlar. Anne babaya, öğretmene, din adamlarına, komutana, kocaya sürekli otomatik itaat başlar. Bilinçaltı kendinden güçlü olduğuna karar verdiği herkesin kendinden daha iyi bildiğine ve onların dediklerinin itiraz edilemez doğrular olduğuna inanır. Her fanatik ve dayanaksız inancın ardında bilinçaltının bu programlanması yatar. İşte bu programlanma başlı başına bir hipnozdur. Toplumun bu hazır hipnozu sayesinde insanlar kolayca aldatılmakta, manipüle edilmekte, yönetilmektedir.

Televizyon ve yazılı medya insanları hipnoz ediyor
Televizyon ve yazılı medya başlı başına bir hipnoz etme aracıdır. Reklamların hepsi en ince hipnoz etme tekniklerine göre hazırlanır. Toplumun büyük kemsi insanın bilincinin ne olduğunu bilmez. Özgür bilincini nasıl kullanacağını bilmez. Çünkü onu hiç tanımamıştır. Kendisine yutturulan yanlış bilgileri kendi bilinci zanneder. Bu bilgilerin en doğru olduğunu zanneder. Hatta körü körüne savunur. Özgür bilinç sorgulamaktır. Özgür bilinç her türlü manipüle etme tekniklerini savuşturacak güce sahiptir. Ama insanlar bu güçlerinin farkında değildir. Otoriteye otomatik itaate alışmış bir zihin özgür bilincin eyleme geçmesini istemez. Kişi kazara özgür bilincini kullanmaya başladığı anda hemen içine bir sıkıntı doğurtur. Başka düşüncelere zihni kaydırtır. Her özgür düşünmeye başladığında sıkıntı hisseden kişi düşüncelerinin yanlış olduğu kanısına kapılır ve eski yerleşik kalıplarına geri döner.

Türk insanı kolay hipnoz oluyor
Türk insanı kolay hipnoz olduğu için kolayca ayakta uyutuluyor. Türk insanı sporla uyutulur, dinle uyutulur, politikayla uyutulur, korkuyla uyutulur. Hipnozla uykudan uyanması önlenir. Halbuki hipnoz insanları ayaküstü uyutmanın tam tersi amaçlar için kullanılabilir. İnsanın sağlığı ve mutluluğu için kullanılabilir. Hipnozla bir çok iyileşmez sanılan hastalığı sadece zihnin gücünü kullanarak iyileştirmek mümkündür. Hipnoz insan zihnini kullanmanın ve belli bir amaca yöneltmenin en kolay aracıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.