Moda Gezegen Tılsımıyla Zayıflama

15.10.2012
35
Moda Gezegen Tılsımıyla Zayıflama

su karakuş,gezegen tılsımı,zayıflama,diyet,beslenme,mars tılsımı,Moda Gezegen Tılsımıyla Zayıflamaİşte size daha önce hiç duyulmayan alternatif bir zayıflama tekniği;  Mars Tılsımı…

Su Karakuş

Astroloji Uzmanı

Baharın kendini iyiden iyiye hissettirdiği, yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde forma girmek isteyenlerin telaşı da başladı. Sporun çeşitli sebeplerle ihmal edildiği günümüzde metropol kadınları da yeni ve alternatif zayıflama tekniklerini uygulamaya çalışıyor.
Geliştirdiğim ve her geçen gün popülerliğini arttıran Mars Tılsımı ile zayıflama nedir ve nasıl kilo veriliyor? 
Gezegen tılsımı nedir, nasıl uygulanıyor?
Gezegen Tılsımları, bütün dünyada sadece bizim tarafımızdan uygulanan bir motivasyon ve yeniden düzletme tekniğidir. Gezegen Tılsımları’yla insan hayatındaki her şeye doğrudan etki eden doğum haritasının incelenmesi ve doğum haritasındaki gezegen açılarının kişilerin hayatına yansıyan olumsuz etkilerin pozitife çevrilmesi sağlanıyor. 
Gezegen Tılsımları, her gezegenin adıyla anılan özel çalışmalardır. Son derece keyifli ve pozitif etkisi oldukça güçlü olan bu çalışmaları başkasının adına yapmak mümkün değildir. Gezegen tılsımlarını uygulayabilmek için “uyumlama/inisiyasyon” denilen bir yapabilme haline hazırlık aşaması var. Sonrasında yarım saat süren uygulama ile hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz.
Her gezegenin ayrı bir tılsımı mı var, zayıflamayı sağlayan gezegen hangisidir?
Her gezegen sorun yaratabilir. Bu nedenle her gezegene özgü ayrı çalışmalar yapıyoruz. Kilo verememek kişisel kararsızlıktan kaynaklanabilir. Bedensel rahatsızlıklar aşırı kiloya neden olabilir. Bu sorunların hepsini doğum haritasında görebiliyoruz. Genellikle sağlıkla ilgili Güneş ve kilo verme kararlılığı ile ilgili Mars bir doğum haritasında sorunlu ise Güneş ve Mars tılsımlarını uygulamak gerekiyor. Sadece Mars sorunlu ise Mars tılsımı kilo vermeyi hem de diyet yapmadan,  spor yapmadan kendiliğinden kilo vermenizi sağlıyor.
Mars Tılsımı ile zayıflama nasıl gerçekleşiyor?
Mars tılsımı ile bilinçaltını kodluyor, haritanın aksayan yönleriyle baş etme gücü kazandırıyoruz. Bu işlem çok kolay ve pratik bir teknikle yapılıyor. Yarım saat süren bir çalışmanın sonunda danışan bir anda yemek yemekten uzaklaşıyor. Spor aktivitelerine zaman ayırmaya başlıyor.  Bu tamamen kendiliğinden oluyor. Burada doğru niyet ve hakikaten istemek çok önemlidir. Bu tılsımın işe yarayıp yaramayacağına inanmanın bir önemi yok. Hiç inanmasanız bile işe yarıyor. İnanca dayalı bir çalışma yapmıyoruz.
Mars Tılsımı zayıflama dışında hangi alanlarda kullanılıyor?
Fobilerin, korkuların aşılmasında, güçsüz hissettiğimiz, yapamam dediğimiz her hangi bir konunun yapılması, çözülmesi durumunda da kullanılıyor. Güç kazanmak, manevi güç ve maddi güç kazanmak, kararlı davranmak, daha az para harcamak, daha çok biriktirmek gibi “yok ben yapamam” dediğimiz her alanda Mars’ın yardımını alabiliriz ve yapabilirlik yelpazemizi genişletebiliriz.
Şimdiye kadar bu uygulamayı deneyenlerin aldıkları sonuç hakkında bilgi verir misiniz?
www.sukarakus.com da bu konuda pek çok geribildirim ve teşekkür maili bulabilirsiniz.
Korkularından, büyük panik ataklarından kurtulanlar ile tılsımı yaptıktan 3 ay sonra kendiliğinden 15 kilo veren danışanlarımızın sayısı bir hayli kabarık.
Tılsımın işlevi şöyle oluyor: bir anda iştahınız normale dönüyor. Canınız her zamanki kadar büyük bir dilim pasta yemek istemiyor. Veya iradenize yenik düşerken bir anda kararlı bir şekilde yemek dengenizi ayarlıyorsunuz. Aslında herkes kendisi için yararlı olanı bilir ama uygulayamaz. Gezegen tılsımları kendiniz için yararlı olanı uygulamanızı sağlıyor.
Herkes Mars tılsımını yapabilir mi?
Herkes yapabilir. Ancak Gezegen Tılsımlarının Altın Kuralları var. Önce o kuralları öğrenmek ve uygulamak gerekiyor. Basit ama sonuçla doğrudan ilişkili kurallar.
Bu uygulamalarda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir.
Uygulamalara katılmak için öncelikle hangi tılsımlara ihtiyacınızın olduğunun bizim tarafımızdan belirlenmesi, doğum haritanızın incelenmesi gerekiyor. Doğru tılsımlar uygulanmalı. Mars tek başına sorun kaynağı olmayabilir, bir başka gezegenle olumsuz açı kurabilir. O diğer gezegeninde tılsım uygulamasını mutlaka yapmak gerekiyor. Zincirleme bir olumsuzluğu tek zinciri düzelterek gideremezsiniz.  Kilo almanıza sebep olan hem Mars, hem Jüpiter olabilir. Bu durumda her iki tılsım uygulaması da yapılmalıdır. Bu uygulamalar özel günlerde, tam konsantrasyonla yapılmalıdır.
Gezegen tılsımlarının altın kurallarına uymamak sonuçları olumsuz etkiliyor. Kilo vermek yerine kilo almanıza sebep olan sahte bilgilerden uzak durulmalı, altın kurallara mutlaka uyumalısınız. Ayrıca ihtiyacınız olan tılsımlar belirlendikten sonra önerilere uyulmalı. Tam ve kesin sonucu bu şekilde alabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.